O nás

Po dlouhých letech strávených ve školství (Jiří), ve zdravotnictví (Jana) a poté ve farmaceutickém průmyslu (oba) jsme se rozhodli pro nejistou dráhu vlastního podnikání. Dráhu s vlastním řízením času, ale také s nepravidelným a nejistým příjmem. Po více než pěti letech už můžeme říci, že to byla dobrá volba. Práce nás baví, spokojení klienti se nám opakovaně vrací a doporučují nás i dále svým přátelům a známým.
Rozhodli jsme se pracovat pod hlavičkou společnosti RE/MAX, která klientům garantuje kvalitní a bezpečné služby.

Před deseti lety jsme bydlení v pražském paneláku vyměnili za venkovské bydlení nedaleko Prahy, v obci Svémyslice. Máme tři dospělé děti a dvouletého vnuka.

Pracujeme pro vás v Praze a okolí, ve vzdálenějších lokalitách vám s realizací rádi pomůžeme ve spolupráci s naším kolegou, který v dané lokalitě působí.

Vzdělávání

Všichni makléři RE/MAX jsou pravidelně vzděláváni.
RE/MAX jako první realitní společnost v Čechách podpořila a propaguje nezávislou certifikaci odborné kvality makléřů dle normy ISO a zařadila tuto certifikaci do RE/MAX systému třístupňového vzdělávání makléřů.

Certifikovaný realitní makléř 1. stupně Základní ocenění odborné způsobilosti makléře

Certifikovaný realitní makléř 2. stupně Vyšší ocenění odborné způsobilosti makléře

Certifikovaný realitní makléř podle normy ISO 17024 Nejvyšší ocenění odborné způsobilosti v realitním oboru. Ocenění uděluje Česká společnost pro jakost na základě doložené praxe, případové studie na odborné téma včetně její obhajoby, písemného testu a ústní zkoušky před nezávislou komisí. Držitel je povinen pravidelně dokládat, že se v oboru dále vzdělává. Každé 3 roky musí ocenění před komisí znovu obhájit.
Seznam držitelů certifikátu ISO

Naše certifikace

Jana Koutská

Certifikovaný realitní makléř 1. stupně Certifikovaný realitní makléř 2. stupně Certifikovaný realitní makléř podle normy ISO 17024

Mgr. Jiří Koutský

Certifikovaný realitní makléř 1. stupně Certifikovaný realitní makléř 2. stupně

Pomáháme

Snažíme se také pomáhat tam, kde je to třeba. Finančně jsme pomohli s rozjezdem Mateřské školy ve Svémyslicích. Pomáháme také opuštěným dětem prostřednictvím Nadace Terezy Maxové a podle potřeby v dalších projektech.

Reference

Po dokončení každé transakce je centrálou RE/MAX všem klientům odeslán dotaz na jejich spokojenost. Hodnocení klientů je potom zveřejněno na našem profilu. Za všechna hodnocení děkujeme :-)
Zde si je můžete přečíst:
Hodnocení makléře

Spolupracujeme

V rámci pravidel naší sítě spolupracujeme se všemi makléři RE/MAX. Pro naše klienty je tato spolupráce velmi výhodná, protože často vede k rychlejšímu uzavření obchodu. Nebráníme se ani spolupráci s makléři z jiných RK. V případě spolupráce mezi makléři se o provizi dělíme bez dalších nákladů pro klienta.

Pro řešení financování vašeho bydlení spolupracujeme se specialisty na hypotéky, kteří rychle a zdarma najdou řešení, které odpovídá vašim potřebám a možnostem. Pro doporučení konkrétního specialisty nás neváhejte kontaktovat.

Často naši klienti potřebují v rámci stavby, rekonstrukce a vybavení bytu nebo domu pomoci najít řemeslníky a další odborníky.
Všechny firmy, které vám zde doporučujeme, jsme osobně vyzkoušeli.

Šikovný truhlář, který umí vyrobit dle vašeho požadavku kvalitní nábytek do celého bytu, stejně jako venkovní pergoly nebo terasy. Ukázky jeho prací a kontakty na kuchynekmonicek.cz.

Menší stavební firma, vyzkoušeli jsme jejich zednické a obkladačské práce, montáž sádrokartonů, rekonstrukci bytu včetně elektrorozvodů a instalatérských prací. Petr Fišer, tel. 775 681 230.

Pro své klienty jsme schopni zajistit také vymalování, úklid a drobné opravy bytu či domu.

aktualizováno:

Kontaktujte nás

Realizované zakázky

Pronájem bytu
Praha 5, Stodůlky


Prodej bytu
Praha 9, Letňany


Pronájem bytu 1+kk
Praha 5, Řeporyje


Pronájem bytu
Praha 9, Střížkov


Pronájem domu
Zeleneč


Prodej domu
Hořice


Pronájem bytu
Praha 9, Černý Most


Prodej bytu
Praha 6, Bělohorská


Pronájem bytu
Praha 5, Motol


Pronájem bytu
Praha 10, Vršovice


Prodej pozemku
Jenštejn - Dehtáry


Pronájem bytu
Praha 9, Prosek


Pronájem bytu
Praha 6, Vokovice


Prodej chaty
Beroun


Pronájem bytu
Praha 9, Prosek


Prodej domu
Peruc, okr. Louny

další nemovitosti