O nás

Po dlouhých letech strávených ve školství (Jiří), ve zdravotnictví (Jana) a poté ve farmaceutickém průmyslu (oba) jsme se rozhodli pro nejistou dráhu vlastního podnikání. Dráhu s vlastním řízením času, ale také s nepravidelným a nejistým příjmem. Po více než šesti letech už můžeme říci, že to byla dobrá volba. Práce nás baví, spokojení klienti se nám opakovaně vrací a doporučují nás i svým přátelům a známým.
Rozhodli jsme se pracovat pod hlavičkou společnosti RE/MAX, která klientům garantuje kvalitní a bezpečné služby.

Před jedenácti lety jsme bydlení v pražském paneláku vyměnili za venkovské bydlení nedaleko Prahy, v obci Svémyslice. Máme tři dospělé děti, dva vnuky a jednu vnučku..

Pracujeme pro vás v Praze a okolí, ve vzdálenějších lokalitách vám s realizací rádi pomůžeme ve spolupráci s naším kolegou, který v dané lokalitě působí.

Reference

Po dokončení každé transakce je centrálou RE/MAX všem klientům odeslán dotaz na jejich spokojenost. Hodnocení klientů je potom zveřejněno na našem profilu. Za všechna hodnocení děkujeme :-)
Zde si je můžete přečíst:
Jana Koutská
Jiří Koutský

Vzdělávání

Všichni makléři RE/MAX jsou pravidelně vzděláváni.
RE/MAX jako první realitní společnost v Čechách podpořila a propaguje nezávislou certifikaci odborné kvality makléřů dle normy ISO a zařadila tuto certifikaci do RE/MAX systému třístupňového vzdělávání makléřů.

Certifikace podle normy ISO je nejvyšší ocenění odborné způsobilosti v realitním oboru. Ocenění uděluje Česká společnost pro jakost na základě doložené praxe, případové studie na odborné téma včetně její obhajoby, písemného testu a ústní zkoušky před nezávislou komisí. Držitel je povinen pravidelně dokládat, že se v oboru dále vzdělává a vždy po 5 letech musí ocenění před komisí znovu obhájit.

Naše certifikace

Jana Koutská

Certifikovaný realitní makléř 1. stupně Certifikovaný realitní makléř 2. stupně Certifikovaný realitní makléř podle normy ISO 17024

Mgr. Jiří Koutský

Certifikovaný realitní makléř 1. stupně Certifikovaný realitní makléř 2. stupně

Pomáháme

Snažíme se také pomáhat tam, kde je to třeba. Finančně jsme pomohli s rozjezdem Mateřské školy ve Svémyslicích. Pomáháme také opuštěným dětem prostřednictvím Nadace Terezy Maxové a podle potřeby v dalších projektech.

Spolupracujeme

V rámci pravidel naší sítě spolupracujeme se všemi makléři RE/MAX. Pro naše klienty je tato spolupráce velmi výhodná, protože často vede k rychlejšímu uzavření obchodu. Nebráníme se ani spolupráci s makléři z jiných RK. V případě spolupráce mezi makléři se o provizi dělíme bez dalších nákladů pro klienta.

Pro řešení financování vašeho bydlení spolupracujeme se specialisty na hypotéky, kteří rychle a zdarma najdou výhodné řešení, které odpovídá vašim potřebám a možnostem. Pro doporučení konkrétního specialisty nás neváhejte kontaktovat.

Často naši klienti potřebují v rámci stavby, rekonstrukce a vybavení bytu nebo domu pomoci najít řemeslníky a další odborníky.
Rádi vám doporučíme zedníka, instalatéra, sádrokartonáře i elektrikáře. Se všemi máme osobní zkušenost a spolupracujeme s nimi dlouhodobě.
Pro své klienty jsme schopni zajistit také vymalování, úklid, vyklízení a drobné opravy bytu či domu.

aktualizováno:

Kontaktujte nás

Realizované zakázky

Prodej bytu 3+1
Praha 4, Krč


Prodej RD
Libiš, okr. Mělník


Pronájem bytu 3+1
Praha 10, Malešice


Pronájem RD 5+kk
Svémyslice


Prodej chaty
Řehenice


Pronájem bytu 2+1
Praha 4, Nusle


Pronájem bytu 2+1
Praha 8, Kobylisy


Pronájem bytu 3+kk
Praha 5, Stodůlky


Pronájem bytu 2+1
Praha 5, Smíchov


Pronájem bytu 1+kk
Praha 5, Motol


Pronájem bytu 1+kk
Praha 6, Veleslavín


Prodej bytu 2+kk
Praha 9, Letňany


Prodej chalupy
Skramouš, Mšeno


Pronájem garážového stání
Praha 3, Žižkov


Prodej bytu 2+kk
Praha 4


Pronájem bytu 2+1
Praha 3, Žižkov

další nemovitosti